مشقــــــــــــــــــــــ

روی بخار شیشه می نویسی "دوستت دارم" و بعد
پرده را می کشی
می روی سراغ درس و کتاب و
این سوی پنجره می مانم من
که تنهائی ام را تا تولد شعری تازه قدم بزنم
باران می آید
می دانم
تو خواهی خوابید و
شیشه را بخار خواهد گرفت و
"دوستت دارم" را هم!
و صبح که بیدار می شوی
از هول مشقهای نانوشته فراموشم خواهی کرد...!

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Ooo Mab ooO

پشت آن پنجره ی رو به افق ، پشت دروازه ی تردید و خیال لا به لای تن عریانی بید ، من در اندیشه ی آنم که تو را ، وقت دلتنگی خود دارم و بس!

Ooo Mab ooO

پشت آن پنجره ی رو به افق ، پشت دروازه ی تردید و خیال لا به لای تن عریانی بید ، من در اندیشه ی آنم که تو را ، وقت دلتنگی خود دارم و بس!

سنجاقک

رسم رفاقت این است با رفیق پیر شی نه این که وسط راه از رفیق سیر شی.[قلب][گل][ماچ]

Ooo Mab ooO

اگر ببینم که غمگینی ز چشمان سیاهت اشک می بارد زمین وآسمان را زیر و رو سازم که بنیادش بر اندازم اگر ببینم که غمگینی به قلبت آیه های یأس بنشسته چنان فریاد خواهم زد که تا عرش الهی را بلرزانم اگر ببینم که غمگینی نگاهت سرد و خاموش است روم پیش خدا خواهم مرا زندانی زندان غمهای جهان سازد تو را آزاد گرداند روم بر آسمان در قعر جنگلهای بی پایان به عمق سرد دریاها کلید رمز خوشبختی دنیا را به دست آرم به زیر پایت اندازم که تو... لبخند شادی را به لب آری

پری

سلام عزیزم بهم سر بزن منتظرتم

پری

سلام عزیزم بهم سر بزن

پری

کریسمس و برف نو مبارک

Ooo Mab ooO

مثل همیشه آخر حرفم و حرف آخرم را با بغض می خورم عمری است لبخند های لاغر خود را در دل ذخیره می کنم : باشد برای روز مبادا ! اما در صفحه های تقویم روزی به نام روز مبادا نیست آن روز هر چه باشد روزی شبیه دیروز روزی شبیه فردا روزی درست مثل همین روزهای ماست اما کسی چه می داند ؟ شاید امروز نیز روز مبادا باشد !

[̲̲̅̅e̲̲̅̅l̲̲̅̅i̲̲̅̅n̲̲̅̅a̲̲̅̅]

[گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] سلام دوست گلم خوبی / عزیزم دوتا زحمت برات دارم ممنون میشم دوتا لینکای وبلاگ یشیم چت / و چت روم یشیم چت و بذاری تو لینکات ممنون که همه سر بزنن/ خودت دوست داشتی بیا یشیم چت قدمت رو تخم چشام / این هم دوتا ادرس/ گذاشتی خبرم کن تا من شما رو هم لینک کنم ....[گل] yeshimchat.blogfa.com ==== وبلاگ یشیم چت yeshimchat.com ==== چت روم یشیم چت [گل][گل][گل][گل] یشیم چت [گل][گل][گل][گل]